1. Online Radyo Dinle
  2. Pop Radyolar
  3. Kent FM

Kent FM Dinle

Kent FM 60'ların 70'lerin 80'lerin pop şarkılarını "eskimeyen eskiler" yayın politikasıyla kesintisiz canlı olarak 101.4 frekansından bizlere sunan İstanbul'da yayın yapan yerel bir radyo kanalıdır. İki ana teması olan radyo istasyonu; O an dinlenebilecek en iyi şarkı ve samimiyettir. Türkiye'nin ilk özel radyo özelliğine sahip olan Kent FM, 4 Haziran 1992 tarihinde ilk yayın hayatına başlamıştır. Köklü tarih ve tecrübesini yıllardır devam ettiren bir radyo istasyonu olan Kent FM, 101.0 frekansı ile İstanbul merkezliolarak yayın hayatına başlamış fakat daha sonra çeşitli nedenlerle kapanmıştır.

 

Kent FM'in FM radyo bandından kapanmasının ardından bu frekans üzerinden sırasıyla Radyo N101 ve Capital Radio yayın yapmıştır. Kent FM yayın hayatına FM radyo bant ve internet yayını üzerinden devam etmektedir. "Eskimeyen Eskiler" ile eski tadı dinleyicilerine yansıtan Kent FM, günümüzde Rock Fm'in muhteşemlerinden Metehan Mert Çakır ve Mesüt Süre kadrosuyla hatırı sayılır bir kullanıcı sayısına sahiptir.

 

Günümzde 101.4 FM radyo bantı frekansından yayın yapan radyo istasyonuna, Online Radyo Dinle üzerinden Kent FM Canlı Dinle etiketi ile ulaşabilirsiniz. 

Kent FM kesintisiz ve canlı olarak online radyo dinle üzerinden takılmadan dinleyebilirsiniz

Kent FM İletişim Bilgileri

Adresi: Huzur Mah. Umar Sok. No:1 Kat:6 Sarıyer / İstanbul
Telefon: 0212 282 30 34
Email: kentfm@kentfm.com.tr
WhatsApp: 05558909238
Canlı yayın: 0212 912 10 14
https://www.instagram.com/kentfmtr/


Kent FM Frekansları

İstanbul: 101.4 MHz 


Hata başarıyla kaydedildi.. Bizi Bilgilendirdiğiniz için Teşekkürler

Lütfen ilgili alanları boş bırakmayınız.

Kesintisiz Online Radyo Dinle

online radyo dinle

Kesintisiz Online Radyo Dinle

  • hata bildir

  • çalma listesi

  • favori