1. Online Radyo Dinle
  2. Slow Radyolar
  3. Slowtürk FM

Slowtürk FM Dinle

Slowturk FM "Aşkın radyo kanalı" sloganıyla İstanbuldan 95.3 frekansından slow müzik yayına yapan radyo kanalıdır.  "Aşkın Frekansı" mottosu ile en güzel slow müzikleri dinleyicileri ile buluşturan, Türkiye'nin en çok dinlenen radyoları arasında yer alan Slow Türk Radyo, Doğan Medya Grup bünyesinde yayın yapmaktadır.

 

4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödüllerinde 2015 yılının yılın en iyi slow müzik radyosu seçilen Slow Türk Radyo'nun ilk kuruluş tarihi 30 Kasım 2005'tir. Ulusal FM Bant yayınlarının yanı sıra, Turksat 4A üzerinden yayın yapmaya devam ediyor. 1994-2005 yılları arasında Radyo Foreks adıyla yayın yapan radyonun resmi web adresi slowturk.com.tr'dir.

 

Slow Türk aplikasyonu ile Android, iOS, Windows mağazalarında dinleyicileri ile buluşma imkanı sağlayan Slow Türk'ün kardeş radyoları arasında Radyo D, CNN Türk Radyo ve yayın hayatıa 2012'de son veren Radyo Moda yer almaktadır. Kurulduğu il tarihten itibaren zamanla çıkışını devam ettiren Slow Türk radyo Türkiye'nin en beğenilen radyolarından biridir. Ulusal ve online olarak kesintisiz haftanın her günü ve her saati yayın yapan radyo en iyi, en yeni aşk şarkılarını başarılı formatı sayesinde sizlere ulaştırır.

 

Türkiye'nin en çok dinlenilen Türkçe slow müzik istasyonu olan Slow Türk Radyo, Slow Türk Online Canlı Dinle etiketi ile OnlineRadyoDinle.com.tr üzerinden kesintisiz dinlenebilir. Aşkın Frekansı SlowTürk, radyoculuk sektöründe fenomen bir marka...


Slowtürk FM Frekansları

İstanbul 95.3

Ankara 95.3 

İzmir 97.4

Adana 98.5

Antalya 93.2

Bursa 88.1

Çorlu 95.3

Eskişehir 93.0

Gaziantep 107.3

Mersin 87.9

Konya 94.5

Yalova 95.3

Balıkesir 88.0

Samsun 105.7


Hata başarıyla kaydedildi.. Bizi Bilgilendirdiğiniz için Teşekkürler

Lütfen ilgili alanları boş bırakmayınız.

Kesintisiz Online Radyo Dinle

online radyo dinle

Kesintisiz Online Radyo Dinle

  • hata bildir

  • çalma listesi

  • favori