1. Online Radyo Dinle
  2. Video Klipler
  3. Sıla’dan Yeni Albüm : Acı

Sıla’dan Yeni Albüm : Acı

Türkiye’de pop ve slow müziğin güçlü seslerinden olan Sıla yeni albümünü yayınladı.

Sıla 4 parçadan oluşan yeni albümü “Acı”yı sevenleriyle buluşturdu. Geçtiğimiz günlerde Youtube üzerinden Sabır’ın Akustik Versiyonu’nu yayınlayan Sıla’nın yeni albümü tüm dijital platformlarda dinlenebilir.

Ağrı, Sabır, Medet ve Efe Bahadır İmzalı Sabır Club Remix şarkılarından oluşan albümün ilk konseride 9 Mart tarihinde gerçekleştirildi. Sabır’ın Sözleri Efe Bahadır, düzenlemesini Gürsel Çelik gerçekleştirirken Medet’in ise sözlerini Sıla ve müziğini Sezen Aksu gerçekleştirdi.

SILA’DAN MESAJ VAR

Sıla yeni albümüne özel yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: "Bugüne kadar benim adıma bilgilendirici basın bültenleri aldınız. Bu defa ben yazayım istedim. Üretim hayatımda kalbimi ve zihnimi dinç ve aydınlık tutan nadir dinamiklerden biri. Hali hazırda geldiğimiz noktada tüketim de bir o kadar hızlı ve sabırsız. Güncel ve çağdaş kalabilmek adına yeniliğe doğru yola çıkmanın bizim için doğru olacağını düşündüm, düşündük. Şarkılarımızı, duygu ve düşüncelerimizi sizlere yavaş zerk etme yolunda kanaat getirdik. Albümümüzü dörde böldük. Herbiri tek kelimeden oluşuyor. Planlamamıza şayet hayat karışmazsa bir sene içinde bu dört kelimenin arkadaşlığıyla bir cümle benden size hediye olacak. İlk kelamımız “ACI”. Acı, “Ağrı”, “Sabır” ve “Medet”ten oluşuyor. Sizlerle 1 Mart’ta buluşacaklar. Beğeneceğiniz umuduyla hepinizi can-ı gönülden kucaklıyorum."


Hata başarıyla kaydedildi.. Bizi Bilgilendirdiğiniz için Teşekkürler

Lütfen ilgili alanları boş bırakmayınız.

Kesintisiz Online Radyo Dinle

online radyo dinle

Kesintisiz Online Radyo Dinle

  • hata bildir

  • çalma listesi

  • favori