online radyo dinle logo

  Joy FM Dinle

  Hata Bildir

  Hata başarıyla kaydedildi.. Bizi Bilgilendirdiğiniz için Teşekkürler

  Lütfen ilgili alanları boş bırakmayınız.

  Joy FM
   

  1993 yılında yayın hayatına başlıyan Joy FM yabancı romantik aşk şarkılarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. İstanbul merkezli Joy FM, bir çok platformda dinleyicilerine ulaşırken, yabancı müzik listelerinde Türkiye'nin önde gelen radyo kanalları arasında yer alır. 

   

  1993 yılında Star Medya Grubu tarafından kurulan JOY FM ilk yıllarında 100.5 frekansı ile FM bandı üzerinden kullanıcılarına ulaşmıştı. Ardından RTÜK'ün yaptığı frekans düzenlemeleri sonrasında şu anki frekansı da olan 100.6 frekansında yayın hayatına devam etmiştir.

   

  Uzan Ailesinin yaşadığı sıkıntılar üzerine TMSF tarafından el konulan radyo, bir süre resmi kurumlar tarafından yayınlarına devam edildi. türkiye'nin ilk yabancı slow müzik radyosu olan kanal, zamanla yayın anlayışını değiştirerek diğer yabancı radyo kanallarına alternatif olabilecek müzikler de çalmaya başlamıştır. Farklı müzik politikası ile dinleyici kitlesine de sahip olmuştur.

   

  TMSF'd yayınını sürdüren radyo, bir süre sonra yabancı yayın kuruluşu CANWEST'e satıldı.Fakat bu firmanın ileriki dönemlerde Türkiye pazarından çekilmesi ile radyo yayın hayatına Karnaval Medya Group bünyesinde devam etmektedir. Karnaval Sitesi ve FM bandı üzerinden dinleyebileceğiniz radyoyu, Joy FM Canlı Dinle etiketi ile Online Radyo Dinle üzerinden de kesintisiz dinleyebilirsiniz.


  Joy FM Frekansları

  İstanbul - 100.6 
  Ankara - 106.5 
  İzmir - 97.7 

  Rastgele Radyolar