1. Online Radyo Dinle
  2. Yabancı Radyolar
  3. Joy FM

Joy FM Dinle

Joy FM kesintisiz canlı 100.6 frekansından İstanbul'da yayın yapan radyo istasyonudur. 1993 yılında yayın hayatına başlıyan Joy FM yabancı romantik aşk şarkılarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. İstanbul merkezli Joy FM, bir çok platformda dinleyicilerine ulaşırken, yabancı müzik listelerinde Türkiye'nin önde gelen radyo kanalları arasında yer alır
1993 yılında Star Medya Grubu tarafından kurulan JOY FM ilk yıllarında 100.5 frekansı ile FM bandı üzerinden kullanıcılarına ulaşmıştı. Ardından RTÜK'ün yaptığı frekans düzenlemeleri sonrasında şu anki frekansı da olan 100.6 frekansında yayın hayatına devam etmiştir.
Uzan Ailesinin yaşadığı sıkıntılar üzerine TMSF tarafından el konulan radyo, bir süre resmi kurumlar tarafından yayınlarına devam edildi. türkiye'nin ilk yabancı slow müzik radyosu olan kanal, zamanla yayın anlayışını değiştirerek diğer yabancı radyo kanallarına alternatif olabilecek müzikler de çalmaya başlamıştır. Farklı müzik politikası ile dinleyici kitlesine de sahip olmuştur.
TMSF'd yayınını sürdüren radyo, bir süre sonra yabancı yayın kuruluşu CANWEST'e satıldı.Fakat bu firmanın ileriki dönemlerde Türkiye pazarından çekilmesi ile radyo yayın hayatına Karnaval Medya Group bünyesinde devam etmektedir. Karnaval Sitesi ve FM bandı üzerinden dinleyebileceğiniz radyoyu, Joy FM Canlı Dinle etiketi ile Online Radyo Dinle üzerinden de kesintisiz dinleyebilirsiniz. Joy FM kesintisiz takılmadan canlı olarak online radyo dinle üzerinden dinleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Joy FM İletişim Bilgileri

Adresi: Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
Telefonunda: +90 212 368 6200
Email: iletisim@joyfm.com.tr


Joy FM Frekansları

İstanbul - 100.6
Ankara - 106.5
İzmir - 97.7


Hata başarıyla kaydedildi.. Bizi Bilgilendirdiğiniz için Teşekkürler

Lütfen ilgili alanları boş bırakmayınız.

Kesintisiz Online Radyo Dinle

online radyo dinle

Kesintisiz Online Radyo Dinle

  • hata bildir

  • çalma listesi

  • favori