1. Online Radyo Dinle
  2. Yabancı Radyolar
  3. Number 1 FM

Number 1 FM Dinle

Number 1 FM kesintisiz canlı olarak İstanbul merkezli ulusal çapta yayın yapan yabancı hit parçaların yer bulduğu radyo istasyonudur. Türkiye'de yabancı müzik yayını yaan öncü radyolar arasındangelen Number One FM; karasa yayın, ulusal yayın, FM Bant ve İnternet yayını üzerinden dinleyicilerine kesintisiz müzik keyfi yaşatmaktadır. İstanbul merkezli olan Nuber 1 FM 1992 yılında Londra'da Ömer Karacan tarafından kurulmuştur. Number One FM (Number 1 FM)in diğer radyolardan farkları arasında Türkiye'de yayın yapan ilk radyolardan biri olmasıdır.

 

Ulusal Yayın alanları arasında geniş yayın ağına sahip olan Number 1 FM bir çok ilde baz istasyonları bulunmaktadır. Numberone Group Müzik Direktörü ve Yayın Yönetmenliğini Mert Hakan yapmaktadır. Radyonunun DJ'leri arasında bulunan Mert Hakan'ın yanı sıra Emre Turhan, Tolga Yiğit ve Emin Yıldırım yayın yapmaktadır. Radyonun kardeş radyoları arasında Radyo Klas bulunmaktadır.

 

Yabancı Pop, Rock, R&B tarzlarında müzik yayını yapan radyo, 1994 yılında İstanbul stüdyolarına taşınarak yayın hayatına Türkiye'den devam etmektedir.Türkiye'nin Bir Numaralı Yabancı Müzik Radyosu Number1 FM, 24 saat hit müzik keyfi, en güncel müzik haberleri, en yeni müzik ve video klip listeleri ile Müzik keyfini doyasıya yaşatıyor. Number 1 FM'i 12.423 Mhz 27.500 Symbol Rate frekansı ile Uydu üzerinden izeyebileceğiniz gibi tüm TV platformları ve interaktif platformlar üzerinden de dinleyebilirsiniz.

 

Number 1 (Number One) FM'i yukarıda ki platformlar harici Number One FM Canlı Dinle adresi üzerinden OnlineRadyoDinle.com.tr adresi üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz ve online dinleyebilirsiniz


Number 1 FM Frekansları

İstanbul 102.4
Ankara 101.5
İzmir 90.5
Hatay 96.9
Adana 88.4
Antalya 90.4
Bodrum 102.4
Bursa 102.4
Eskişehir 102.5
Göcek 102.5
Kayseri 99.7
Kocaeli 102.4
Kuşadası 101.7
Marmaris 102.5


Hata başarıyla kaydedildi.. Bizi Bilgilendirdiğiniz için Teşekkürler

Lütfen ilgili alanları boş bırakmayınız.

Kesintisiz Online Radyo Dinle

online radyo dinle

Kesintisiz Online Radyo Dinle

  • hata bildir

  • çalma listesi

  • favori