online radyo dinle logo

  Arabesk Radyo Dinle

  Hata Bildir

  Hata başarıyla kaydedildi.. Bizi Bilgilendirdiğiniz için Teşekkürler

  Lütfen ilgili alanları boş bırakmayınız.

  Arabesk Radyo
   

  Arabesk Radyo internet üzerinden Arabesk Fantazi Müzik formatında en seçkin ve en damar şarkıları, dinleyicilerine ulaştırmaktadır.  Türkiye'nin En Koyu Arabesk Radyosu sloganı ile günümüz arabesk müziğinin usta isimlerinden usta parçalarına kullanıcıları ile buluşturan Arabesk Radyo, 2 Kasım 2012 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Tüm radyo yayınlarını 7 gün 24 saat internet üzerinden online olarak yapan Arabesk Radyo'nun amacı müziğe dair seçkin örnekleri dinleyiciler ile buluşturmaktır.

   

  Yayın kalitesi ile küçük büyük her kesinden dinleyicinin beğenisini kazanan radyo, Az Anons Çok Müzik anlayışı ile yayın yapmaktadır. Arabesk - Fantezi müzik türünde yayın yapan radyo Türkiye'nin en sevilen radyoları olarak gösterilmektedir. Merkezi Kayseri'de bulunan radyonun sahibi Kulacı Medya Production Hizmetleri adına İsmail Kulacu'dur. Arabesk Radyo'nun yayıncıları arasında Düşler Aynası programı ile İsmail Hakkı ve Arabesk'in Cadısı programı ile Ceren yer almaktadır. Düşler Aynası İsmail Hakkı haftanın her günü 23:15'te yayını başmalaktadır. Arabesk'in Cadısı Ceren ise Pazartesi'den Cumartesi'ye 21:00'da yayına başlamaktadır.

   

  Arabesk Radyo ile güzel ve kaliteli arabesk müziklerini resmi yayın sitesi yanı sıra Arabesk Radyo Canlı Dinle etiketi ile OnlineRadyoDinle.com.tr'den 7/24 online olarak dinleyebilirsiniz.


  Arabesk Radyo Frekansları

  Arabesk Radyo 7/24 kesintisiz olarak internet üzerinden online yayın yapmaktadır.

  Rastgele Radyolar