online radyo dinle logo

  Radyo Alaturka Dinle

  Hata Bildir

  Hata başarıyla kaydedildi.. Bizi Bilgilendirdiğiniz için Teşekkürler

  Lütfen ilgili alanları boş bırakmayınız.

  Radyo Alaturka
   

  Radyo Alaturka 91.0 frekansından İstanbul'da Türk Kültürüne ve öz müziğimize sadık kalarak geniş kitlelere Türk Sanat Müziği yayını yaparak bize huzur ve neşe veren ender radyo kanallarından biridir. İstanbul merkezli Türk Sanat Müziği ve Klasik Türk Müziği yayını yapan Radyo Alaturka şu anda Gitassi Medya Grubu bünyesinde yayın yapmaktadır. Yayını boyunca bir çok firma ve isim değişikliğine giden Radyo Alaturka FM Band ve İnternet yayını üzerinden yayın yapmaktadır. Türk Müziği'nin En Seçkin Radyosu sloganı ile yayın yapan radyo dinleyici kitlesini her geçen gün arttırmakdır.

   

  2002 yılında Uzan Holding'e bağlı Star Medya Grubu tarafından kurulan radyo 2004-2005 tılları arasında TMSF tarafından yönetilmiştir. 2005 yılında N.A.R Group'a devredilen radyo 2016 yılında Gitassi Medya tarafında devralınmıştır. Bu süreçte farklı isim değişikliğine gidilen radyo 2002 yılında Max Haber FM, 2003 yılında Radyo Alaturka, 206 yılında Karmaturka isimlerini alan radyo 22 Eylül 2008 gününden itibaren Radyo Alaturka olarak anılmaktadır.

   

  19 Şubat 2017'de Ankara'da ulusal yayına başlayan Radyo Alaturka 91.0 FM Radyo bandından yayın yapmaktadır. Radyo Alaturka'yı FM Bant ve Resmi Web Sitesi yanı sıra Radyo Alaturka Canlı Dinle linki üzerinden OnlineRadyoDinle.com.tr'de online olarak 7 gün 24 saat kesintisiz dinleyebilirsiniz. Radyo Alaturka Kesintisiz yayınını bu adreste...


  Radyo Alaturka Frekansları

  91.0 (İstanbul)

  Rastgele Radyolar